всі категорії

Новини

Головна> Новини

Як правильно користуватися алмазними пилками?

Час: 2023-02-23 Переглядів: 90

1. Час попереднього повороту: після заміни пильного полотна на нове необхідний попередній поворот протягом 2-5 хвилин перед використанням, щоб дозволити пилковому столу перейти в робочий стан перед різанням.

2. Перед різанням ви повинні перевірити, чи використання пилкового полотна відповідає матеріалу, який потрібно різати. Застосування алмазних пильних полотен поділяється на 6 категорій, а саме полотна для граніту, полотна для мармуру, полотна для пили з кварцового каменю, полотна для мікрокристалічного каменю, полотна для штучного каменю та сучасні полотна для пиляння з кам’яних пластин. Перед покупкою має бути чіткий ріжучий матеріал, твердість, абразивність тощо, найкращий звіт про випробування ріжучого об’єкта, щоб персонал Lin Xing був більш зручним для вашої пропозиції та для різноманітної ситуації різання каменю, щоб відповідати відповідним продуктам пильного полотна. Звичайно, якщо клієнт має конкретні вимоги до різання, ви також можете висунути.

3. різання матеріалу, повинно бути обережно буде нормальна робота пильного полотна, розрізати матеріал, заборонити силу сильного тиску сильного поштовху. Швидкість подачі алмазного пильного диска з новою змінною головкою слід контролювати приблизно на 30%-40% від фактичної швидкості подачі.

4. заборонити раптовий розворот, розворот призведе до втрати зубів, виникнення небезпеки.

5. Почуйте ненормальний звук, спостерігайте ненормальне тремтіння та нерівну поверхню різання під час використання. Негайно припиніть роботу, знайдіть причину несправності та замініть пилковий диск.

6. Під час різання не зупиняйте пиляльне полотно раптово посередині об’єкта, який потрібно різати. Зупинка в середині розрізаного матеріалу призведе до того, що зубці пилки відпадуть, а полотно пилки деформується.

7、Після різання вчасно протріть антикорозійне масло. Щоб пилка не іржавіла.

8. Якщо зуби пилки не гострі, необхідно віднести їх до шліфувального цеху виробника або цеху шліфувальної техніки. Інакше початковий кут зубів пилки буде пошкоджено, що вплине на точність різання та скоротить термін служби пильного полотна.


Попередня назад до новинНазад до новин МАЙБУТНІ