всі категорії

Новини

Головна> Новини

Як продовжити термін служби алмазних пилок?

Час: 2023-02-23 Переглядів: 99

1. Контролюйте швидкість подачі пилкового полотна

Під час першого запуску автоматичної машини для різання алюмінію деякі новачки часто не звертають уваги на контроль швидкості подачі леза. Швидкість пильного полотна – це область, яку дуже легко ігнорувати, але досвідчені оператори регулюють швидкість полотна відповідно до об’єкта, який потрібно розрізати, після запуску автоматичної машини для різання алюмінію. Це не тільки ефективно контролює швидкість ножа для забезпечення ефекту пиляння, але також забезпечує роботу пилкового полотна та запобігає непотрібному зносу. Тому після запуску верстату для різання алюмінію слід належним чином контролювати швидкість подачі.

2. Підготовка до змащування

Зношенню пильного полотна неможливо запобігти, але ви можете вжити певних заходів, щоб зменшити його зношення на робочому місці. У минулому через відставання технологій деякі компанії використовували парафін для змащування пильних полотен. З розвитком технологій були розроблені охолоджуючі рідини для пилкових полотен. Застосування охолоджувальних рідин якісно впливає на зниження зносу при пилянні та на ефективність пиляння.

3. Перезаточування пилкового полотна

Якщо знос алмазних дисків не гарантує ефекту різання, багато підприємств вирішують відмовитися від покупки нових дисків безпосередньо та ігнорують повторне заточування дисків, тому що алмазні диски можна ремонтувати 8-10 разів, заточуючи, заощаджуючи великі витрати для підприємств. Повторне заточування леза має позитивний ефект, подовжуючи термін служби леза та знижуючи вартість придбання підприємства. Тому не викидайте алмазні пильні диски лише тому, що вони зношені. Якщо їх повторно заточити, їх можна використовувати повторно.

4. Контролюйте швидкість пильного полотна

Пильне полотно та сировина створюватимуть величезне тертя, і висока та низька швидкість леза впливатиме на величину тертя між полотном і сировиною. Таким чином, виходячи з різних матеріалів для пиляння, ми побачили, що пилкове полотно використовує алмаз, більше алмазу для контролю швидкості зуба пилкового полотна. Загалом алмазне полотно на корпусі пили позначено як здатне витримувати власну високу швидкість. Під час фактичного механічного з’єднання уважно спостерігайте за параметрами даних корпусу пилки, щоб вибрати відповідну швидкість пилки, щоб продовжити термін служби алмазного диска, що матиме глибокий ефект.


Попередня назад до новинНазад до новин МАЙБУТНІ